skip to Main Content
Salon: 536 536 427 Rejestracja: 602 333 505 Szkolenia: 660 411 411 [email protected]
Kurs Depilacji Laserowej Poznań

Kurs depilacji laserowej Poznań

Kurs depilacji laserowej Poznań

Lovegra är helt enkelt en typ av potensmedel som vår bättre hälft kan använda sig av för att enklare och lättare uppnå orgasm. Det är viktigt att markera särskilt omgående att den inte är en mirakelkur som man intar och sedan upplever orgasmer om och om igen. Att köpa Viagra 100 mg online https://abc-apotek.com/ tillåter förbindelser av affärer idealiskt anonymt till obefintliga totalbelopp i jämförelse med inhandling på apoteket.

Kurs depilacji laserowej PoznańKurs depilacji laserowej Poznań to świetna inwestycja dla Ciebie i Twojego gabinetu kosmetycznego. Nasi profesjonalni szkoleniowcy bardzo dokładnie nauczą obsługi lasera do depilacji, ale również przekażą niezbędną wiedzę na temat skóry oraz pomogą w wybraniu najlepszej metody depilacji laserowej. Podczas szkolenia dowiemy się jakie są przeciwwskazania do zabiegu, jak należy przygotować klientkę przed zabiegiem, jakie zalecenia należy jej przekazać, jak obliczyć ilość potrzebnych serii na konkretną partię ciała, jak ocenić jasność karnacji u klientki, jak ocenić efekt końcowy u klientki. Kursanci otrzymują niezbędne do nauki materiały szkoleniowe oraz fachową wiedzę. Kurs depilacji laserowej Poznań odbywa się w niewielkich grupach, dzięki czemu każdy uczestnik ma możliwość wykonania samodzielnie zabiegu na modelce. Przed rozpoczęciem części praktycznej uczestnicy dowiadują się m.in. o tym jak działa światło lasera, jaki jest cel depilacji laserowej, jakich można spodziewać się rezultatów oraz jak ocenić skórę klientki. Kurs obejmuje także wiedzę z zakresu pielęgnacji skóry po zabiegu.

Dlaczego warto zainwestować w kurs depilacji laserowej Poznań?

Kurs depilacji laserowej Poznań jest przeznaczony dla kosmetyczek, które chcą poszerzyć swoje umiejętności, a także dla właścicielek salonów kosmetycznych, które pragną zwiększyć ofertę swojego gabinetu.

 

Kurs depilacji laserowej Poznań pozwoli:

-zwiększyć wiedzę na temat depilacji laserowej

-poznać nowoczesną aparaturę kosmetyczną i najlepsze lasery do depilacji

-otrzymać prestiżowy dyplom uczestnictwa w kursie i posiąść niezbędną wiedzę, która pozwoli na wykonywanie zabiegów laserowych oraz kwalifikacje do obsługi urządzenia do depilacji laserowej

-zwiększyć swoje szanse na rynku pracy

Coraz więcej klientek salonów piękności pyta o tego typu zabieg dlatego warto jest zainwestować w kurs depilacji laserowej Poznań, by znaleźć więcej nowych klientek oraz poszerzyć ofertę salonu.

 

Dlaczego Kurs depilacji laserowej Poznań jest coraz bardziej popularny?

Kurs depilacji laserowej Poznań ma coraz większą popularność, ponieważ coraz więcej osób decyduje się na tego typu zabieg. Przede wszystkim jest to zabieg dający świetne rezultaty. Przy tym jest bezbolesny i nieinwazyjny. Laser diodowy ma za zadanie zniszczyć melaninę zawartą we włosach oraz zmniejszyć aktywność cebulek włosowych. Daje trwałe rezultaty już po serii zabiegów. Dla najlepszych efektów zabieg należy powtarzać jedynie do 2-3 lata. Unikamy tym samym kosztownego usuwania owłosienia innymi metodami, takimi jak depilacja woskiem. To oszczędność czasu i pieniędzy. Ponieważ laser wnika w głąb skóry i nie uszkadza naskórka jest o wiele lepszy niż używanie kremów do depilacji, które często dają podrażnienie skóry i wywołują alergie. Laser jest bezpieczny dla skóry, a daje o wiele lepsze rezultaty niż krem do depilacji. Zastosowanie lasera diodowego nie wiąże się z bólem, ani rekonwalescencją. Po zabiegu nie wolno jedynie opalać się, ani korzystać z saun ani basenów.

 

Depilacja laserowa ma również niewiele przeciwwskazań. Są nimi m.in.:
  • świeża opalenizna
  • ciąża i karmienie piersią
  • rany i alergia w polu zabiegowym
  • fotouczulenie
  • zażywanie leków fotouczulających

 

Po zabiegu można wrócić do swoich wcześniejszych zajęć.

Warto po zabiegu stosować kosmetyki nawilżające, które zaleci kosmetyczka. Nie wolno za to opalać się, chodzić do solarium, korzystać z saun i basenów. Zabieg depilacji laserowej wykonuje się więc najczęściej w trakcie jesieni i zimy, kiedy operacja słoneczna jest znacznie mniejsza.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

 

Back To Top