skip to Main Content
Salon: 536 536 427 Rejestracja: 602 333 505 Szkolenia: 660 411 411 [email protected]

 

Mikrodermabrazja Poznań

Mikrodermabrazja kontrolowana postrzegana jest jako najbardziej podstawowy obszar działania systemu. Mikrodermabrazja jest  stosunkowo nową techniką, która za pomocą dość łagodnego, mechanicznego peelingu poprawia ukrwienie skóry i pomaga uporać się z jej specyficznymi problemami. Poprzez kontrolowane, umiarkowane niwelowanie wierzchnich warstw naskórka w jego warstwie podstawnej dochodzi do zintensyfikowanego tworzenia się nowych, wyspecjalizowanych komórek. Wędrują one na powierzchnie stajać się warstwą nowego, odbudowanego naskórka tym samym zastępują komórki uszkodzone. Substancje biologicznie aplikowane podczas mikrodermabrazji aktywnie wnikają w głąb skóry z niesamowitą łatwością.

Efekty mikrodermabrazji:

biologicznie odmłodzona skóra, spłycenie zmarszczek, likwidacja blizn, rozstępów, cellulitu, oczyszczenie etc.

Mikrodermabrazja Poznań – System Reviderm

Aktualny stan wiedzy dotyczący budowy i funkcjonowania skóry ludzkiej w połączeniu z najnowszymi odkryciami z zakresu kosmetologii i dermatologii udowodniły skuteczność innowacyjnych koncepcji pielęgnacji i leczenia skóry. Dzięki tym odkryciom powstał nowoczesny SYSTEM REVIDERM Skin Intelligence – nowoczesna inteligentna formuła łącząca mikrodermabrazję wykonywana aparatem z preparatami aktywnie oddziałującymi na komórki skóry oraz naśladującymi substancje biologiczne budujące skórę w profesjonalnym zabiegu dermatologiczno-kosmetycznym.

Mikrodermabrazja Poznań Skin Peeler – nowoczesne urządzenia do mikrodermabrazji

W 2013 roku REVIDERM Skin Peeler po raz ósmy został nagrodzony prestiżową statuetką BEAUTY FORUM AWARD – jedną z najważniejszych nagród w segmencie profesjonalnej kosmetyki w centralnej Europie. Nagrody te potwierdzają wysoką jakość naszych produktów: made in Germany.

Mikrodermabrazja korundowa Reviderm jaką stosujemy w Instytucie Esthetique to obecnie najbezpieczniejsza i najskuteczniejsza metoda złuszczania naskórka na świecie. System Reviderm Skintelligence to trzykrotny zdobywca statuetki Beauty Forum Award! System ten inteligentnie łączy mikrodermabrazję aparatem Skin Peeler z preparatami aktywnie oddziałującymi na komórki skóry oraz naśladującymi substancje budujące skórę w profesjonalnym zabiegu dermatologiczno-kosmetycznym. System Reviderm Skintelligence to najwyższej jakości mikrodermabrazja korundowa oraz preparaty dermokosmetyczne wykorzystywane podczas profesjonalnych zabiegów. Są one gwarancją kontrolowanego, bezpiecznego peelingu. 

Skin Peeler to zaawansowane technologicznie urządzenie, którego użycie do niedawna było zarezerwowane tylko dla dermatologów. Aparat wykorzystuje system Vacuum-Kompresor. Podczas zabiegu kryształy złuszczające uderzają o powierzchnie skóry. Jest ona wtedy lekko zasysana. Kosmetyczka nie stosuje nacisku na skórę, a jedynie przesuwa końcówkę aparatu po powierzchni skóry. Złuszczony naskórek, zanieczyszczenia i zużyte kryształki są natychmiast odsysane z powierzchni skóry i odprowadzane do osobnego pojemnika. Zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Mikrodermabrazja zabieg Poznań

 Mikrodermabrazja jest jedną pośród wielu metod mechanicznego
złuszczania martwego naskórka. Polega ona na usunięciu zrogowaciałego naskórka za pomocą specjalnego urządzenia do mikrodermabrazji.
Kontrolowana mikrodermabrazja jest skuteczną metodą, która za pomocą delikatnego mechanicznego peelingu poprawia wygląd oraz funkcjonowanie skóry i pomaga walczyć z wieloma problemami skórnymi. Jest ona stosowana z powodzeniem od połowy lat osiemdziesiątych. Na początku była zarezerwowana głównie dla dermatologów, zaś obecnie jest coraz częściej stosowana w instytutach kosmetycznych. W czasie kontrolowanej mikrodermabrazji zostaje utworzone podciśnienie za pomocą próżni, która uruchamia strumień kryształków wodorotlenku glinu (korundu). Kryształy są nanoszone na skórę (uderzają o jej powierzchnię) za pomocą rączki, która jest przesuwana po skórze i w ten sposób usuwane są delikatnie górne warstwy naskórka. Równocześnie kryształy wraz z usuniętym zrogowaciałym naskórkiem są odsysane. Mikrodermabrazja korundowa jest to technika bardzo bezpieczna i higieniczna, która góruje nad innymi metodami.

Mikrodermabrazja Poznań – dla kogo jest zalecany zabieg?

Ponieważ:
• oczyszcza skórę,
• obkurcza rozszerzone pory,
• stymuluje naturalny wzrost komórek,
• stymuluje wzrost ilości kolagenu i elastyny.
• Skóra bezpośrednio po zabiegu jest nieregularnie zaczerwieniona z niewielkim uczuciem gorąca. Po paru dniach następuje delikatne złuszczanie i skóra staje się gładsza,
• równiejsza, zmniejszają się rozszerzone pory, łojotok, ilość zaskórników, prosaków. Poprawia się koloryt skóry i wygładzają się drobne zmarszczki.
 Mikrodermabrazja Poznań zalecenia i wskazania
• przed zabiegami z substancjami aktywnymi (w celu zwiększenia skuteczności),
• generalna regeneracja skóry,
• atrofia skóry (zanik włókien kolagenowych),
• mocne zrogowacenie skóry,
• zaburzenia pigmentacji, przebarwienia,
• uszkodzenia słoneczne spowodowane promieniowaniem UV,
• blizny potrądzikowe,
• rozstępy, cellulit,
• zanieczyszczenie skóry (łojotk, rozszerzone pory)

Mikrodermabrazja Poznań

Mikrodermabrazja Poznań  to bardzo skuteczna metoda oczyszczania twarzy za pomocą bardzo drobnych kryształów. Z pomocą specjalnej głowicy zakończonej właśnie takimi kryształkami skóra jest oczyszczana z wierzchniej warstwy martwego naskórka. Przed zabiegiem warto skonsultować się z kosmetologiem, by ta wybrała dla nas odpowiednią głowicę i oceniła stan skóry.

Jak wygląda zabieg mikrodermabrazji?

Na kilka dni przed zabiegiem nie należy podrażniać skóry peelingami, kwasami, czy depilacją. Unikajmy także podrażnień słonecznych. Przed zabiegiem nie można więc intensywnie się opalać. Do zabiegu przychodzimy bez makijażu. Kosmetolog oczyszcza skórę twarzy, a następnie nakłada nam na oczy ochronne okulary, by kryształki nie dostały się do oczu. Przykłada głowicę do skóry, która ma za zadanie oczyścić ją i wykonać peeling. Głowica ma również funkcję zasysania startych fragmentów naskórka. Próżniowe działanie urządzenia daje również efekt dokładniejszego oczyszczenia. Podnoszony fragment skóry jest lepiej wygładzony. W zależności od stopnia zanieczyszczenia skóry wybiera się głowice z różną grubością kryształków korundu. Dostępne rozmiary to 100, 130 albo 180 mikrometrów.

Jakie są efekty mikrodermabrazja Poznań ?

Korund nie tylko jest bezpieczny dla skóry, ale również działa na nią antybakteryjnie. Takie mechaniczne złuszczanie naskórka daje wiele efektów. Przede wszystkim pozbywamy się zanieczyszczeń, których trudno by było nam się pozbyć, nawet przy profesjonalnych peelingach dostępnych w drogeriach. Dodatkowo mikrodermabrazja Poznań umożliwia nam wykonanie mikromasażu, który poprawia koloryt skóry. Skóra pozbawiona części naskórka jest zmuszana do samoregeneracji, co oznacza znacznie gładszą, ale i jędrniejszą skórę.

Masaż w połączeniu z dokładnym oczyszczeniem skóry sprawia, że skóra regeneruje się, jest zmuszana do odbudowy, co bardzo poprawia jej elastyczność. Wszystko dzięki pobudzeniu również głębszych warstw skóry do regeneracji przez zwiększone produkowanie kolagenu oraz elastyny. Po zabiegu możemy również zauważyć znaczne jej rozjaśnienie oraz wygładzenie. Zmniejsza się znacznie ilość zrogowaciałego naskórka oraz zaskórników. Oczyszczona skóra staje się również dzięki mikrodermabrazja Poznań bardziej podatna na wnikanie w jej głąb składników odżywczych z masek lub serum. Dlatego po tym zabiegu często wykonywane są maseczki, zwłaszcza maseczka z glinką białą wyciszająca skórę, ponieważ bezpośrednio po nim skóra może być lekko zaczerwieniona.

Dodatkowo nakładane jest serum odżywcze, które bardzo dobrze wchłania się. Mikromasaż wykonany wcześniej z pomocą głowicy korundowej bądź diamentowej sprawia, że pod skórą przepływa znacznie więcej krwi, co pozwoli na lepsze odżywienie tkanek poddanych mikrodermabrazji.

Ponieważ mikrodermabrazja wygładza skórę i ją widocznie rozjaśnia może być z powodzeniem stosowana na świeże blizny albo jeszcze czerwone rozstępy.

Czy są jakieś przeciwwskazania?

Mikrodermabrazja Poznań jest nieinwazyjnym zabiegiem, jednak mocno złuszczającym skórę, dlatego aby uniknąć nieprzyjemnych skutków, w tym podrażnienia skóry, czy oparzeń słonecznych, należy stosować się ściśle do zaleceń kosmetyczki. Przede wszystkim nie wykonujemy zabiegu w trakcie upałów albo ostrych zim, kiedy skóra będzie narażona albo na silne przegrzanie i promieniowanie słoneczne albo na niskie temperatury. W obu przypadkach  może to doprowadzić do podrażnienia cery. Po zabiegu nie wolno się opalać, ponieważ mogą pojawić się plamy posłoneczne. Niewskazane jest również do tygodnia po zabiegu korzystanie z sauny, która zbyt mocno rozszerza naczynia krwionośne, ani z basenu ze względu na szkodliwe działanie chloru, który silnie wysusza skórę. Unikamy również przez co najmniej kilka dni peelingów. To czas, w którym skóra powinna się zregenerować. Aby chronić skórę można dodatkowo smarować się kremem z filtrem przeciwsłonecznym, dla ochrony przed promieniowaniem UV.

Dodatkowe inforamcje – mikrodermabrazja

Przeciwwskazaniami do zabiegu jakim jest mikrodermabrazja Poznań są: nowotwory skóry, świeża opalenizna, podrażnienia skóry i rany.

Mikrodermabrazja Poznań może być wykonywana raz na kilka miesięcy dla utrzymania efektu gładkiej i świeżej skóry.

Mikrodermabrazja Poznań cennik:

Na cały zabieg składają się: peeling + mikrodermabrazja korundowa + masaż + maseczka.

Zadzwoń do nas i zapytaj jakie promocje mamy dla nowych Klientów!
Mikrodermabrazja korundowa ( twarz ) cena 180 zł
Mikrodermabrazja korundowa ( twarz + szyja ) cena 220 zł
Mikrodermabrazja korundowa ( twarz + szyja + dekolt ) cena 250 zł
Mikrodermabrazja korundowa ( dekolt + szyja ) cena 130 zł
Mikrodermabrazja korundowa ( dłonie ) cena 100 zł

Zobacz też:

Back To Top