Salon: 536 536 427 Rejestracja: 602 333 505 Szkolenia: 660 411 411 [email protected]

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny nazywany jest także mikropigmentacją. Makijaż permanentny to w zasadzie forma tatuażu, który sprawia, że ​​wyglądasz, świeżo i pięknie w każdej chwili. Niezależnie czy wstajesz rano po ciężkiej nocy czy wracasz po wyczerpującym treningu. Makijaż permanentny to szybko rosnąca gałąź branży Beauty. Nasz instytut w pogoni za nowinkami technologicznymi i kosmetycznymi bez przerwy się szkoli. Zdobywamy niezbędną wiedzę, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientek. Makijaż Permanentny to nasza specjalność.

Która kobieta nie chciałaby perfekcyjnie wyglądać przez cała dobę?

Makijaż permanentny spełnia to marzenie. Sprawia, że przez cały dzień wyglądasz tak, jakbyś przed chwilą skończyła się malować. W życiu zawodowym, w życiu prywatnym, na basenie czy saunie, nie zniknie żadna wymalowana powieka, żaden kontur ust, a Twoje brwi będą zawsze ukształtowane idealnie.
Alergie na tusze i kredki to Twój problem? Dzięki makijażowi permanentnemu będziesz mogła raz na zawsze o tym zapomnieć.

Czy Makijaż permanentny jest trwały ?

Makijaż permanentny to proces wszczepiania pigmentu do warstwy skóry właściwej, aby stworzyć pełniejsze brwi i zarysowane oczy i usta. Czy to naprawdę trwałe? Tak i nie. Zazwyczaj większość makijażystów używa pigmentu i atramentu. Pigment ma grubszą konsystencję niż tusz. Atrament jest bardziej wodnisty i ma większą wytrzymałość. Tusz jest najczęściej używany przez tatuażystów. Większość pigmentów przetrwa w skórze od 1-5 lat. Zasięg jest tak szeroki, ponieważ skóra każdego jest inna, a stosowanie produktów do pielęgnacji skóry odgrywa rolę w utrzymaniu pigmentu. Z czasem pigment złuszcza się ze skóry, powodując rozjaśnienie pigmentu. Większość specjalistów zaleca odświeżanie kolorów co 12-18 miesięcy, aby pigment wyglądał świeżo.

Istnieje wiele różnych urządzeń, które mogą być używane do makijażu permanentnego. Można wykorzystywać cyfrowe maszyny, cewki i narzędzia ręczne. Jeśli chodzi o warunki mikrobladingu i haftu brwiowego, narzędzie ręczne służy do symulowania ruchów włosków. Ostrze powoduje drobne nacięcia w skórze w kształcie pojedynczego włosa brwiowego, a następnie pigment zostaje nałożony na skórę, dzięki czemu pigment wchłania się w skórę. Te metody często powodują znacznie lżejszą i bardziej miękką wersję makijażu permanentnego i zwykle trwają tylko około 12 miesięcy. Trudniej jest uzyskać definicję obrysu włosów za pomocą tej metody, jednak jest to dobra opcja dla klientów, którzy są nerwowi na myśl o makijażu permanentnym.

• Kobietom, które cały czas są w biegu i często brakuje im czasu na wykonanie makijażu.
• Paniom, których brwi są zbyt krótkie, za cienkie lub zbyt jasne. Pozwoli on skorygować ich kształt, a kontur ust, który jest mało widoczny lub pozbawiony symetrii możemy skorygować na stałe.
• Dziewczynom uprawiającym sporty wodne lub często korzystającym z basenu.
• Dla osób po przebytej chemioterapii, którym brakuje brwi i rzęs. Możemy wtedy nadać kształt brwi rysując włoski imitujące naturalny wygląd lub zarysować linię na górnej i dolnej powiece.
• Osobom posiadającym potrzebę retuszu blizn lub przebarwień.
Każda kobieta może pięknie wyglądać przez 24 godziny. W każdej sytuacji i o każdej porze dnia i nocy będziesz śliczna bez potrzeby ciągłego malowania.

GDZIE NIE ROBIĆ MAKIJAŻU PERMANENTNEGO? DLACZEGO WARTO ZAUFAĆ ESTHETIQUE?

Makijaż permanentny
 
Ostatnio bardzo często cena za makijaż permanentny jest zaskakująco niska. Dlaczego?
Wiele gabinetów oferujących tę usługę niekoniecznie przywiązuje wagę do jakości barwnika, jego składu i pochodzenia.
Często usługa wykonywana jest na tanich barwnikach syntetycznych, co zazwyczaj jest przyczyną niższej ceny zabiegu.
Szczególnie zalecamy uważać na oferty na serwisach zakupów grupowych.
Zanim zdecydujesz się, sprawdź dokładnie gabinet, który przedstawia taką ofertę, a najlepiej udaj się wcześniej na bezpłatną konsultację.
 
Promocja makijażu permanentnego na Facebook-u
Zwykło się mówić, że polecenie jest najlepszą formą reklamy. Zobacz ilu fanów mamy na naszym profilu na Facebook-u. W większości są to nasze zadowolone Klientki, które wyrażają się z uznaniem o zabiegach wykonywanych w ESTHETIQUE. Zerknij na naszą tablicę i zobacz jakie komentarze tam pozostawiły. Takie opinie na pewno są dla Ciebie bardzo ważne. Jeśli chcesz skorzystać z naszych specjalnych promocji to polub nas i zobacz jakie ceny mamy dla naszych fanów: PROMOCJA FACEBOOK

Makijaż permanentny cennik w Poznaniu

Jeśli jeszcze masz wątpliwości czy właśnie u nas wykonać sobie makijaż permanentny to zapraszamy do przeczytania tekstu poniżej o tym jak się go wykonuje, jakie są wskazania i przeciwwskazania.
A jeśli już się zdecydowałaś to zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi .
Wykonanie makijażu permanentnego w ESTHETIQUE zawsze poprzedza bezpłatna konsultacja, podczas której dokładnie zdiagnozujemy Twoją skórę i dobierzemy odpowiedni kształt makijażu.
Musimy tutaj uwzględnić właściwy odcień oraz rysunek makijażu dopasowany indywidualnie do typu Twojej urody. Ogólny koloryt powinien być spójny, jednocześnie naturalny i efektowny.
Dobierając makijaż permanentny zawsze uwzględniamy sugestie i życzenia Klientki. Dlatego też przed wykonaniem właściwego zabiegu szkicujemy wstępny, dokładny rysunek makijażu na twarzy Klientki.
Dopiero po zaakceptowaniu rysunku przystępujemy do precyzyjnego odtworzenia go pigmentami permanentnymi. Przed pigmentacją zawsze znieczulamy miejsca przeznaczone do zabiegu.
Najczęściej stosujemy krem znieczulający. W następnej kolejności przystępujemy do pigmentacji.
Za pomocą jednorazowej igły specjalnie skonstruowanej do pigmentacji permanentnej, wprowadzamy barwnik pod skórę na głębokość 0,6-1,2 mm. Jest to dostatecznie głęboko, aby pigment został dobrze zmagazynowany przez skórę, a jednocześnie jest to warstwa bezpieczna, gwarantująca wyłuszczenie się pigmentu z czasem. Na tej głębokości wprowadzony pigment nie zostanie w skórze na stałe – jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnego tatuażu. Po zakończeniu pigmentacji smarujemy skórę specjalnie przeznaczonym do tego kremem pielęgnacyjnym przyspieszającym gojenie. Klientka dostaje od nas krem (gratis) z zaleceniem stosowania go regularnie, aż do wyłuszczenia się nadmiaru pigmentu. Pigment wyłuszcza się przez okres około 5-7 dni w zależności od indywidualnych skłonności skóry. Dopiero po wyłuszczeniu nadmiaru pigmentu uzyskujemy rzeczywisty odcień rysunku. Wyłuszcza się około 50% barwnika i dopiero wtedy możliwa jest ocena efektu. Jeśli istnieje konieczność to można wykonać korektę po około miesiącu od pierwszego zabiegu. Korekta w ESTHETIQUE wykonana do 2 miesięcy od zabiegu zawsze jest GRATIS!

Cennik:

Usta:

 • Makijaż permanentny kontur ust  – 650zł
 • Makijaż permanentny kontur ust z cieniowaniem – 800 zł.
 • Makijaż permanentny kontur ust z wypełnieniem – 1.000 zł.
 • Lip Light rozświetlenie ponad konturem ust – 200zł

Oczy:

 • Makijaż permanentny kreski górne –zagęszczenie linii rzęs – 450 zł
 • Makijaż permanentny kreski górne – dekoracyjne – 800 zł. -900 zł.
 • Makijaż permanentny kreski dolne – 400zł

Brwi:

 • Makijaż permanentny brwi metodą włoskową – 790 zł
 • Makijaż permanentny brwi metodą cieniowania (efekt pudru) ombre  –  690  zł.- 790 zł
 • Makijaż permanentny brwi ombre  i włosa – 790 zł

W ceny wliczona jest korekta do 2 miesięcy !

KOREKTA MAKIJAŻU Z INNEGO SALONU

 • Korekta makijażu z innego salonu – cena nowego makijażu .

KOREKTA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO WYKONANEGO W ESTHETIQUE (do 2 lat od daty wykonania  pierwszego zabiegu)

 • Pokrycie od nowa kolorem, zmiana koloru ust – 500 zł
 • Brwi metoda cieniowania i ombre – 500 zł
 • Brwi metoda włoskowa – 500zł
 • Kreski w linii rzęs na powiece górnej – 300zł-
 • Kreska dekoracyjna oka – 400 zł.
 • Kreski na powiece dolnej – 300zł
Po upływie 2 lat od wykonania zabiegu makijażu permanentnego korekta makijażu kosztuje 100% ceny