skip to Main Content
Salon: 536 536 427 Rejestracja: 602 333 505 Szkolenia: 660 411 411 [email protected]

Depilacja laserowa LightSheer

Depilacja laserowa LightSheer, a inne modele depilacji. Tradycyjne metody usuwania włosów obejmowały takie czynności jak wyrywanie, golenie, woskowanie czy peeling chemiczne. Niektóre są bolesne, ale wszystkie są czasochłonne i kosztowne.

LightSheer to stałe rozwiązanie do redukcji włosów oparte na sprawdzonej klinicznie technologii diod laserowych. LightSheer jest wygodny i skuteczny. Posiada dwie laserowe technologie usuwania włosów:

Technologia szybkiego wspomagania próżniowego wspomagana w dużych obszarach zabiegowych.

Zintegrowane chłodzenie ChillTip ™ Sapphire dla mniejszych, bardziej delikatnych obszarów zabiegowych.

Depilacja laserowa LightSheer

LightSheer wykorzystuje najnowocześniejszą rękojeść z laserem diodowym o długości fali 805 nm lub 1060nm, która pozwala dostosować zabieg do wszystkich rodzajów skóry. Impuls laserowy celuje i uszkadza mieszek włosowy, podczas gdy otaczająca tkanka pozostaje nienaruszona. LightSheer pozwala dostosować zabieg do rodzaju skóry i włosów wykorzystując 2 różne długości fal.

Depilacja laserowa Poznań dla kogo?

Laserowe zabiegi depilacji LightSheer nie są odpowiednie dla wszystkich i niosą ze sobą pewne ryzyko. Depilacja LightSheer nie jest odpowiednia, gdy na skórze znajdują się aktywne infekcje lub stany zapalne, wirusowe / grzybicze / bakteryjne choroby, aktywne opryszczki, otwarte rany szarpane lub otarcia w obszarze depilacji.

Zagrożenia mogą obejmować: zmianę pigmentacji skóry, zmiany tekstury skóry lub oparzenia. Przed wybraniem tej metody należy skonsultować się z kosmetologiem.

Jakie efekty daje depilacja laserowa LightSheer Poznań?

Aby uzyskać trwałą redukcję włosów, konieczne są liczne zabiegi. Jest to spowodowane zwiększonym działaniem lasera na włosy we wczesnym stadium wzrostu, a nie wszystkie włosy są w tej samej fazie w danym czasie.

Czego można się spodziewać po zabiegu depilacji laserowej?

Podczas zabiegu niektóre włosy znikają z mieszkami włosowymi natychmiast, podczas gdy pozostałe znikają w ciągu następnych tygodni. Przejściowe zaczerwienienie i obrzęk wokół mieszków włosowych mogą pojawić się natychmiast po zabiegu, ale w rzeczywistości są to pozytywne objawy wskazujące na odpowiedź mieszka na depilacje.

Depilacja laserowa Poznań – Jak to działa?

Technologia szybkiego próżniowego wspomagania

Technologia High-Speed ​​obejmuje ssanie w celu uniesienia i rozciągnięcia skóry. W ten sposób laser osiąga maksymalną absorpcję w mieszki włosowe, jednocześnie pokrywając duży obszar, skracając czas zabiegu i zmniejszając uczucie ciepła.

ChillTip ™ Zintegrowana technologia chłodzenia

Technologia wykorzystuje opatentowany zintegrowany system chłodzenia szafirowego, który natychmiast znieczula skórę, jednocześnie ściskając rękojeść do skóry, obracając mieszek włosowy, aby uzyskać lepszą absorpcję energii.

W przypadku ChillTip ™ skóra jest chłodzona przed i podczas zabiegu depilacji. Jest on następnie kompresowany, a promień lasera kierowany jest na skórę.

Jak działa system laserowy LightSheer?

Urządzenie stosuje światło, które jest absorbowane przez pigment w mieszku włosowym. Laser emituje puls trwający zaledwie ułamek sekundy – na tyle długo, aby uszkodzić mieszek włosowy. Tymczasem ChillTip pomaga chronić skórę przez chłodzenie przewodzące.

Dlaczego LightSheer przewyższa inne systemy depilacji laserowej?

Laser Lumenis LightSheer został zaprojektowany specjalnie do laserowego usuwania włosów. Wszystkie komponenty i parametry idealnie nadają się do tej procedury.

Czy wszystkie rodzaje skóry mogą osiągnąć takie same efekty?

Depilacja laserowa LightSheer posiada dokładne ustawienia (szerokość impulsu i fluencja) mogą być dostosowane do każdego typu skóry, więc wszystkie mogą odnieść podobne wyniki po odbyciu zabiegu depilacji laserowej.

Jak długo trwa każda sesja zabiegowa?

Każdy impuls lasera trwa ułamek sekundy i może działać na wiele włosów jednocześnie. Depilacja laserowa może obejmować obszar w przybliżeniu wielkości kwadrantu na sekundę. Małe obszary w mniej niż minutę, a duże obszary, takie jak plecy lub nogi, mogą trwać nawet godzinę.

Jak przygotować się do laserowych zabiegów depilacji?

Depilacja laserowa LightSheer jest to procedura medyczna, która wymaga szkolenia i doświadczenia, aby zapewnić optymalne wyniki. Planując poddanie się zabiegowi depilacji laserowej, należy przerwać skubanie, woskowanie przez sześć tygodni przed zabiegiem.

W miarę możliwości należy także unikać ekspozycji na słońce w miejscu depilacji przez sześć tygodni przed i po zabiegu. Ekspozycja na słońce sprawia, że ​​depilacja laserowa Poznań staje się mniej skuteczna i zwiększa prawdopodobieństwo powikłań po zabiegu.

Co dzieje się po zabiegu depilacji laserowej?

Na dzień lub dwa po zabiegu, poddana działaniu lasera powierzchnia skóry będzie wyglądać jakby była delikatnie zaczerwieniona słońcem. Pomocne mogą być fajne i środki kojące.

W ciągu następnego miesiąca włosy wypadną. Stosuj przez miesiąc filtry, aby zapobiec podrażnieniom od ekspozycji na słońce.

Czy Depilacja laserowa LightSheer jest bolesna?

Ogólnie rzecz biorąc, depilacja laserowa jest znacznie mniej bolesna niż depilacja woskiem, choć odczucie to jest inne. Pacjenci opisują odczucie każdego impulsu laserowego, podobnie jak uderzenie gumki w skórę przez mniej sekundę. Ból odczuwalny jest tylko przez chwilę, gdy laser uderza w skórę. Ponieważ każdy impuls laserowy skutecznie niszczy wszystkie włosy w danym obszarze o mniej więcej wielkości kwadrantu, zabiegi są szybkie. Większość osób nie wymaga kremu znieczulającego, choć na życzenie można go przepisać bardziej wrażliwym osobom.

Czy są możliwe skutki uboczne depilacji laserowej?

Niektóre osoby mogą odczuwać następujące potencjalne przejściowe skutki uboczne:

Swędzenie
Zaczerwienienie do 3 dni
Obrzęk wokół ujścia pęcherzyka przez okres do 3 dni
Mrowienie lub uczucie drętwienia

Back To Top