skip to Main Content
Salon: 536 536 427 Rejestracja: 602 333 505 Szkolenia: 660 411 411 [email protected]

Makijaż permanentny kontur ust Poznań

Makijaż permanentny kontur ust PoznańMakijaż permanentny kontur ust Poznań to sposób na olśniewająco piękne i soczyste usta. Wiele Pań interesuje makijaż permanentny ust, jest to zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Pozwala na piękne wypełnienie ust i dodaniu im objętości dzięki operowaniem kolorem i wypełnieniem ust, bez wstrzykiwania w nie botoksu.

Dlaczego zdecydować się na makijaż permanentny kontur ust?

To idealny sposób na świeży i zawsze piękny makijaż ust. Jest trwały, a po jego wykonaniu należy odwiedzić lingeristkę wyłącznie w celu jego korekty po około roku. Zabieg ten jest nie mniej inwazyjny od bardzo popularnej mezoterapii. Wykonywany w profesjonalnym gabinecie jest w pełni bezpieczny i nie daje komplikacji.

Czy makijaż permanentny kontur ust Poznań jest bolesny?

Osoba decydująca się na makijaż permanentny kontur ust Poznań jest w trakcie zabiegu znieczulana miejscowo. Mimo znieczulenia może odczuwać lekki dyskomfort, ponieważ usta są bardzo unerwioną częścią ciała. Zabieg trwa nie dłużej niż godzinę.

Makijaż permanentny ust – Jak wygląda zabieg?

Na początku ustalane są takie szczegóły jak preferencje klientki oraz jej styl ubierania się. Należy pamiętać, że po zabiegu usta jedynie lekko bledną, więc wybrany przez lingeristkę i klientkę utrzyma się w takiej formie przez co najmniej kilka lat. Warto więc kierować się swoimi oczekiwaniami oraz odcieniem cery oraz oczu, by makijaż permanentny kontur ust Poznań był jak najbardziej naturalny. Lingeristka maluje kontur ust tak, by poprzez makijaż zniwelować dodatkowo wszelkie nierówności oraz asymetrię. Następnie podawane jest znieczulenie i wprowadzany kolor pod skórę, jak w przypadku tatuażu.

W zależności od urody klientki oraz jej preferencji dobierana jest idealna metoda wprowadzania koloru. Dostępne sposoby wypełniania ust to: cieniowanie (ombre), usta 3D (dwa kolory), kontur z wypełnieniem (jeden kolor). Makijaż permanentny kontur ust Poznań polega przede wszystkim na wyrównaniu linii ust, bez wypełniania. Klientki najczęściej jednak decydują się na pełen zabieg, by cieszyć się pełnym makijażem ust, nawet będąc na basenie, czy w saunie.

Zalecenia po zabiegu makijaż permanentny kontur ust Poznań

Po zabiegu usta szybko się goją. Należy jednak przestrzegać zaleceń kosmetyczki. Najważniejsze to unikanie słońca, solarium oraz basenów przez co najmniej 4 tygodnie po zabiegu. Przez dwa tygodnie usta mogą łuszczyć się i być podrażnione, dlatego smarujemy je kosmetykami zaleconymi przez osobę wykonującą zabieg. Bezwzględnie unikamy peelingu usta oraz nie zrywamy samodzielnie skóry. Po miesiącu wykonywana jest korekta, po której czas gojenia się jest znacznie skrócony do tygodnia. W trakcie korekty wyrównywany jest kolor. Przed zabiegiem należy prewencyjnie zażywać lek przeciwko opryszczce. Osoby z tą aktywną formą choroby nie mogą być dopuszczane do zabiegu.

 

Przeciwwskazaniami do wykonania makijaż permanentny ust kontur Poznań są:

-gorączka

-infekcja

-opryszczka w obrębie ust lub niewygojone rany

-ciąża i karmienie piersią

-uczulenie na barwnik

-przyjmowanie sterydów, antybiotyków, leków przeciwzakrzepowych

-choroby nerek

-bycie nosicielem wirusa HIV

-zapalenie spojówek

-zaawansowana cukrzyca

Jeśli zabieg jest wykonywany za pomocą jałowej igły oraz w profesjonalnym gabinecie jest bezpieczny. Należy jednak pamiętać, że dochodzi przy nim do przerwania ciągłości skóry, więc wykonywanie go w trakcie infekcji jest niewskazane. Jeśli mamy wątpliwości co do naszego samopoczucia odłóżmy zabieg na inny czas, by mieć pewność, że nasza skóra dobrze przyjmie pigment, bez ryzyka zakażenia, czy powikłań.

Przy dobrze wykonanym zabiegu makijaż permanentny kontur ust Poznań wygląd ust jest poprawiony, a gojenie jest bardzo szybkie. Panie decydujące się na trwały makijaż ust w https://makijaztrwaly.p mogą także skorzystać z profesjonalnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Back To Top