skip to Main Content
Salon: 536 536 427 Rejestracja: 602 333 505 Szkolenia: 660 411 411 [email protected]

Makijaż permanentny szkolenia – to cykl szkoleń dla osób chcących poznać techniki i poćwiczyć wykonywanie makijażu permanentnego.

Dlaczego warto ukończyć kurs makijażu permanentnego w EStETIQUE?

Makijaż permanentny szkolenia to najwyższa jakość i bezpieczeństwo 

Pracujemy w oparciu o najnowszą technikę i najwyższej jakości barwniki, które zawierają wyłącznie składniki pochodzenia mineralnego.
 

Pigmenty do makijażu permanentnego 

Używamy pigmentów do makijażu permanentnego które są hypoalergiczne oraz nie zawierają stabilizatorów czy środków konserwujących.
 

Aparatura  do makijażu permanentnego 

Aparaty na których prowadzimy szkolenia i w które wyposażamy gabinety kosmetyczne oraz dermatologiczne to sprzęt najwyższej jakości. Nagrodzona Złotym Medalem !

Makijaż permanentny szkolenia i nagrody

Nasz aparat do makijażu permanentnego marki ALAMO został nagrodzony ZŁOTYM MEDALEM
Międzynarodowych Targów Poznańskich„Beauty Vision” w 2011 roku oraz ponownie rok później w 2012!!!
Barwniki do makijażu permanentnego
Również są laureatem ZŁOTEGO MEDALU Międzynarodowych Targów Poznańskich„Beauty Vision 2011″ oraz Targów „Beauty Award” w Niemczech!
szkolenie makijaz permanentny
 
Różnorodność zastosowań makijażu permanentnego którego nauczysz się wykonywać w naszym Instytucie doskonale upiększa, kamufluje defekty urody, poprawia powstałe z wiekiem niedoskonałości. Pozwala wyregulować nierówne kontury (np. ust lub brwi), zniwelować asymetrię, zatuszować odbarwienia na ciele czy wyretuszować blizny. Makijaż permanentny stosowany jest również w zabiegach paramedycznych (dla Osób po chemioterapii czy mastektomii).
 
Przebieg zajęć  Seminaria szkoleniowe odbywają się wg wcześniej ustalonego planu nauczania. Organizator czyli Instytut Esthetique zapewnia wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe,w których zawarta jest cała wiedza teoretyczna z makijażu permanentnego.
 

Makijaż permanentny szkolenia brwi 

Prowadzimy metodą cienia oraz metodą włosa. Na jednym szkoleniu nauczysz się robić brwi permanentne na 2 sposoby.Podczas kursu korzystamy również z naszego sprzętu, barwników, igieł i znieczuleń.
 

Makijaż permanentny szkolenia – jak uczymy?

Szkolenia mogą być prowadzone idywidualnie dla jednej osoby lub w grupie dla 2-3 osób. Umożliwia nam to indywidualne podejście do każdej Kursantki. Tylko taki sposób edukacji zapewnia rzetelne zdobycie wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej. Nasze zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem efektywnych oraz nowoczesnych technik multimedialnych wzbogaconych o praktyczne ćwiczenia gabinetowe.
Atmosfera szkoleń  Nasze szkolenia zawsze prowadzone są w miłej atmosferze. Jest czas na przyswajanie wiedzy oraz praktykę, jak również na żarty i anegdoty związane z zawodem linergistki.
 
Modelki  Podczas szkolenia zapewniamy od 4 do 8 Modelek, którym Kursantka samodzielnie wykona makijaż permanentny. Uczymy, praktykując.
 
Lunch  Nie można dobrze się uczyć, gdy jest się głodnym. Nasze Kursantki codziennie zapraszamy na lunch/obiad. My stawiamy  
 
Hotel  Przy zakupie urządzenia do makijażu permanentnego gwarantujemy Kursantce nocleg – GRATIS!
 
Certyfikaty  Szkolenie zakończone jest wręczeniem certyfikatu:
• Międzynarodowym Certyfikatem w języku polskim lub angielskim uprawniającym do wykonywania zabiegów makijażu permanentnego,
 
International  Istnieje możliwość odbycia szkolenia z makijażu permanentnego w języku angielskim jak również możliwość otrzymania certyfikatów w języku angielskim, niemieckim i francuskim.
 
Zakup sprzętu i akcesoriów  Podcza szkolenia Kursantki mają możliwość zakupienia sprzętu, barwników i akcesoriów w Instytucie Zdrowia i Urody Esthetique w bardzo preferencyjnych cenach!
 
Istnieje możliwość zakupu w leasingu lub na raty!
 

Gwarancja  Gwarantujemy Ci, że po naszym szkoleniu będziesz umiała absolutnie samodzielnie wykonywać makijaż permanentny!

Jeśli zainteresowałaś się naszym szkoleniem  z makijażu permanentnego to skontaktuj się z nami i zapytaj o cenę.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz szczegółowy plan seminarium szkoleniowego.
Kontakt: [email protected], t mobile: 602 333 505
[caldera_form id=”CF5ab91655f3d57″]
Back To Top