skip to Main Content
Salon: 536 536 427 Rejestracja: 602 333 505 Szkolenia: 660 411 411 [email protected]

Depilacja laserowaDepilacja laserowa Light Sheer Poznań

Depilacja laserowa Light Sheer to obecnie najbardziej zaawansowana na świecie technologia w skutecznym usuwaniu niechcianych włosów, a zarazem doskonała wiadomość dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą pozbyć się nadmiernego owłosienia. Z metody tej skorzystało już tysiące Klientek i Klientów. Depilacja laserowa Poznań  to świetny sposób na gładką skórę oraz brak wrastających włosków. Oparta jest ona na nowoczesnej technologii. Laser dociera w głąb skóry, dzięki czemu niszczona jest melanina zawarta we włoskach. Dzięki temu zabiegowi będziemy mogły cieszyć się gładką skórą na dłużej. Zabieg depilacji laserowej jest bezbolesny i ma niewiele przeciwwskazań. Wystarczy jedynie kilka sesji, by pozbyć się praktycznie 90% włosów! To ogromna oszczędność czasu. Jeśli więc interesuje Cię depilacja laserowa Poznań, to zapoznaj się z przeciwwskazaniami i umów się na darmową konsultację.

Działanie lasera diodowego Light Sheer

polega na niszczeniu mieszka włosowego za pomocą światła laserowego.
Przenikająca do 2mm w głąb skóry wiązka energii jest pochłaniana przez melaninę (barwnik włosa) i zamieniana na ciepło (następuje uszkodzenia macierzy włosa). Podczas depilacji usuwane są włosy, które w danym momencie są w fazie wzrostu. Laser Light Sheer swoją skuteczność zawdzięcza zastosowanej długości fali lasera – 400nm. Energia wytwarzana przez laser jest całkowicie bezpieczna dla człowieka.

Light Sheer to gwarancja najwyższej jakości depilacji na świecie. Pozwala spełnić marzenie o gładkiej skórze.

Depilacja laserowa Poznań

Depilacja laserowa Poznań – dlaczego wybrać LightSheer

Najlepsze urządzenie do depilacji laserowej może być wybierany tylko metodą prób. Zajęło nam to wile czasu, ale ostatecznie wybraliśmy naszego faworyta. Na rynku dostępnych jest wiele systemów do depilacji (opartych na różnych technologiach), a ich skuteczność znacząco się różni. Chcieliśmy zaoferować Państwu usługę na najwyższym poziomie, dlatego naszymi priorytetami przy wyborze lasera były:
• najwyższa skuteczność,
• bezpieczeństwo,
• komfort dla Klienta,
• stosunkowo mała liczba zabiegów do osiągnięcia zadowalającego efektu.
Laser posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez United States Food and Drug Administration honorowany na całym świecie oraz certyfikaty instytucji europejskich, w tym ISO 9001. Jest to zupełnie nowe urządzenie, które gwarantuje wysokie parametry pracy, a tym samym skuteczność wykonywanych zabiegów. W porównaniu z jego poprzednikiem system posiada poprawiony układ chłodzenia końcówki CHILL TIP, który doskonale chroni i chłodzi górną warstwę skóry przed, w czasie oraz po każdym impulsie, przez co sam zabieg jest bardzo efektywny i niemalże bezbolesny.

Depilacja laserowa – ranking używanych laserów:

• Laser Diodowy Light Sheer – trzy miesiące po skończonej depilacji stwierdza się zmniejszony odrost o 98%!
• Laser Aleksandrytowy – trzy miesiące po skończonej depilacji stwierdza się zmniejszony odrost o 80%
• Laser Yagowy – trzy miesiące po skończonej depilacji stwierdza się zmniejszony odrost o 44-66%
• Laser Rubinowy – trzy miesiące po skończonej depilacji stwierdza się zmniejszony odrost o 20-60%

 Depilacja laserowa wskazania:

• nadmierne owłosienie,
• brak czasu na codzienną depilację,
• duże owłosienie u Pań z zaburzeniami endokrynologicznymi (hirsutyzm),
• usuwanie włosów w celu kosmetycznym dotyczy wszystkich części ciała, oprócz łuków brwiowych,
• zabieg polecany u osób z problemem wrastania włosów, często po innych metodach depilacji,
• depilacja laserem diodowym Light Sheer jest sposobem na przerzedzenie włosów u mężczyzn, w przypadku silnej nadwrażliwości skóry po goleniu, czy zbyt gęstym owłosieniem.

Depilacja laserowa przeciwwskazania:

Z depilacji laserowej nie mogą korzystać Panie, które mają bardzo wrażliwą skórę i są uczulone na promienie UV. Niewskazane jest także korzystanie z depilacji laserowej po opalaniu. Najlepiej więc na ten zabieg wybrać się jesienią albo wczesną wiosną. Wykluczone jest również przeprowadzanie zabiegu w momencie, kiedy skóra jest wyraźnie podrażniona, ma rany albo uczulenie. Depilacja laserowa Poznań jest przeprowadzana w profesjonalny sposób, dlatego kosmetyczka przed przystąpieniem do zabiegu zapyta, czy klientka nie zażywa leków fotouczulających. Należą do nich m.in. leki hormonalne – hormonalna antykoncepcja. Z zabiegu depilacji laserowej nie wolno również korzystać będąc w ciąży albo karmiąc piersią .
Jak przygotować się do zabiegu?
Do konsultacji należy zapuścić włosy na długość 3-4 mm w celu dokładnej oceny włosa.
Zabieg usuwania włosów jest poprzedzony analizą skóry.
W przypadku posiadania podrażnień lub zadrapań należy odczekać, aż skóra będzie wygojona.·Należy odczekać, co najmniej 2 dni po wykonanej próbie laserowej.
Przed zabiegiem konsultacyjnym, czy też właściwym zabiegiem depilacji laserowej skóra powinna być czysta, umyta, ogolona, bez żadnych środków pielęgnacyjnych czy natłuszczających. Włosy powinny być wcześniej świeżo zgolone, tak, aby podczas zabiegu nie wystawały na powierzchnię skóry. Przy dłuższych włosach, grubszych, jak na przykład u mężczyzn, chcących usunąć nadmierne owłosienie występuje ryzyko podrażnienia skóry po zabiegu.
Ile trwa zabieg Depilacji laserowej Poznań ?
Czas zabiegu zależy od wielkości obszaru poddawanego depilacji laserowej. Zabieg trwa około 30 do 40 minut. Przed zabiegiem należy wygolić miejsca zabiegowe. Skóra musi być oczyszczona oraz sucha. Do skóry przykłada się głowicę, która w krótkich odstępach czasu naświetla skórę promieniami lasera, które niszczą zawartą we włosach melaninę, a przy okazji osłabiają cebulki włosków.

Czego się spodziewać w trakcie depilacji laserowej?

Po zabiegu możemy zaobserwować zaczerwienienia, które ustepują do kilku dni.

Wpływ depilacji laserowej na włosy

lasera ma tak dobrane parametry, aby mogło zostać wychwycone przez barwnik włosa – melaninę. Powoduje ono podgrzanie struktury włosa do 70ºC i w efekcie jego spalenie. Najlepsze efekty przy depilacji laserowej osiągamy przy włosach zawierających dużą ilość barwnika (włosy ciemne). Istotny jest również kolor skóry. Im jaśniejsza skóra i ciemniejsze włosy (większy kontrast) tym efekty są lepsze.

Depilacja laserowa czy powtarzać ten zabieg?

Nie wszystkie włosy w danym momencie znajdują się w tej samej fazie cyklu. Włos przechodzi kolejno: fazę wzrostu, przejściową i spoczynku. Laser działa jedynie na włosy w fazie wzrostu, a więc te, które widzimy na powierzchni skóry. Ponieważ przejście włosów w poszczególne fazy nie odbywa się synchronicznie, zabieg depilacji laserowej musi być powtórzony. Jest to proces indywidualny. Należy przyjąć od 4 zabiegów, ale może się również zdarzyć w pojedynczych przypadkach, że potrzebne będą kolejne 4 zabiegi. W celu całkowitego usunięcia włosów laserem diodowym Light Sheer wykonuje się średnio 4-5 zabiegów.

Czy Depilacja laserowa usuwa włosy na zawsze?

Laserem można uzyskać trwałą, ale częściową redukcję owłosienia. Trwała redukcja dotyczy około 80-90% włosów. Reszta włosów może odrastać w ciągu życia, ale ich ilość jest niewielka i z reguły są to włosy delikatne i jaśniejsze.

Depilacja laserowa, a opalenizna.

Opalanie pobudza wytwarzanie w naskórku melaniny. Laser działa na melaninę, ale pożądane jest, by była to melanina włosów. Jeśli po drodze światła laserowego pojawi się ten barwnik wcześniej – w naskórku (a włos leży głębiej) to znaczna część energii zostanie pochłonięta przez melaninę naskórka, a nie włosa. Zabieg taki będzie mało skuteczny, a poza tym doprowadzi do oparzenia naskórka. Nie zaleca się wykonywania zabiegów na świeżo opalonej skórze. Lepiej jest odczekać około 1 miesiąca od ostatniej ekspozycji na UV do czasu wykonania zabiegu depilacji laserowej.

Czy można depilować głębokie bikini ?

Tak. Można poddać się zabiegowi depilacji laserowej bikini, jak również można wykonać zabieg głębokiego bikini.

Czy trzeba zapuścić włosy podając się zabiegowi depilacji laserowej ?

Włosów wcale nie trzeba „zapuszczać”, należy jedynie zaprzestać ich mechanicznego wyrywania ze skóry na około 1 miesiąc przed zabiegiem w przypadku włosów na twarzy i około 1,5-2 miesiące na tułowiu i kończynach. Oznacza to, że nie wolno w tym czasie używać wosku, pęsety ani depilatora mechanicznego. Dozwolone jest golenie włosów i stosowanie kremów lub pianek depilacyjnych. Zdarza się, że Klientki nie wytrzymują tak długiego okresu i przychodzą wcześniej, z niewielką ilością włosów. Należy liczyć się z nieco mniejszą skutecznością takiego zabiegu i ewentualną koniecznością wykonania większej ilości zabiegów.

Czy zabieg depilacji leserem boli?

W momencie „strzału” lasera diodowego Klientki odczuwają delikatne ukłucia bądź pieczenie. Charakter tych odczuć w dużej mierze zależy od indywidualnej wrażliwości skóry, od lokalizacji owłosienia oraz koloru i grubości włosów. W indywidualnych przypadkach istnieje możliwość znieczulenia skóry (np. kremem EMLA) – w praktyce rzadko zachodzi taka potrzeba. Warto dodać, że głowica Light Sheera wyposażona jest w specjalną ramkę szafirową, która po przyłożeniu do skóry schładza ją, co również działa znieczulająco. Dodatkowo w celu znieczulenia możemy użyć schłodzonego żelu.

 Jak wygląda skóra po zabiegu depilacji laserem ?

Bezpośrednio po zabiegu na skórze obecny jest rumień, który najczęściej ustępuje po 2-3 godzinach. Dodatkowo w miejscach ujść włosów do skóry pojawia się drobny obrzęk około-mieszkowy. Jest to pożądana reakcja skóry, świadcząca o prawidłowym wykonaniu zabiegu. Zabiegi depilacji laserowej nie wyłączają z życia codziennego. Zaraz po zabiegu można powrócić do pracy, szkoły itp. W pojedynczych przypadkach rumień, oraz tzw. efekt spalonych włosów może utrzymywać się kilka dni. Przede wszystkim dotyczy to Panów, gdzie włos jest bardzo gruby, a skóra wrażliwa.

Postępowanie po zabiegu depilacji laserem

Najważniejszym zaleceniem jest zakaz opalania i peelingowania skóry! Nie wolno tego robić minimum 4 tygodnie po zabiegu. Opalanie grozi powstaniem przebarwień. Ponadto kilka dni po zabiegu nie wolno stosować dezodorantów i antyperspirantów (dotyczy zabiegu depilacji pach). Skóra po depilacji jest podrażniona, dlatego należy używać żeli bezmydłowych, toników bezalkoholowych oraz czystej wody. Polecany jest krem Alantan +, Bepanthen i Dermopanthen. Nie wolno też korzystać z basenów, gdzie woda jest chlorowana. Niezastosowanie się do tych zaleceń może skutkować wystąpieniem podrażnień skóry.

Kiedy można zobaczyć pierwsze efekty po depilacji laserem?

Redukcja owłosienia widoczna jest z zabiegu na zabieg. Każdorazowo udaje się zlikwidować 20-30% włosów. Klientka/Klient widzi zmniejszoną ilość włosów po 3 zabiegach, wówczas usunęliśmy już 50–70% włosów.

Czy Depilacja laserowa ma powikłania?

Powikłania po zabiegu depilacji laserowej Light Sheer zdarzają się niezwykle rzadko. W naszym Instytucie pracują tylko osoby, które odbyły specjalne certyfikowane szkolenia oraz posiadają wieloletnie doświadczenie oraz umiejętności potwierdzone praktyką.
Powikłania najczęściej związane są z oparzeniem: pęcherze czy strupki. Bardziej odległe powikłania mogą dotyczyć zaburzeń barwnikowych: przebarwień i odbarwień. W związku z działaniem na naskórek istnieje również ryzyko infekcji skórnych: bakteryjnych i wirusowych. Niemal wszystkie powikłania poddaje się leczeniu bez pozostawienia trwałych śladów (blizn). Dlatego bardzo ważne jest, aby zabiegi depilacji laserowej wykonywał tylko przeszkolony personel, a przed zabiegiem skóra została dobrze zdiagnozowana. Obowiązkowe jest zrobienie próby laserowej, która pomaga ustalić parametry zabiegu. W Esthetique tak właśnie postępujemy. Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze!

Depilacja laserowa, a jasne włosy.

Blond włosy jak również siwe oraz rude są zawsze dużym problemem, ponieważ w jasnych włosach nie ma barwnika – melaniny. W chwili obecnej próbuje się barwić takie włosy specjalnymi substancjami, które wnikają w głąb skóry. Niestety metoda ta jest dość kosztowna, nie do końca przebadana i niepozbawiona pewnych efektów niepożądanych. Trudno, więc wypowiadać się na temat jej skuteczności.

Mity na temat depilacji laserowej

 

Na temat depilacji laserowej powstało wiele mitów, które skutecznie zniechęcają do skorzystania z tego rodzaju zabiegu.

  1. Depilacja laserowa jest bolesna

Depilacja laserowa Poznań nie jest bolesna i nie ma nic wspólnego z depilacją woskiem. Do skóry jest przykładana specjalna głowica, która emituje światło lasera w głąb skóry. Można odczuć jedynie lekkie mrowienie i ciepło.

  1. Depilację laserową trzeba wciąż powtarzać

Depilacja laserowa nie musi być powtarzana cyklicznie. Światło lasera skutecznie niweluje melaninę z włosów, dlatego wystarczy jedynie kilka zabiegów, by dały one oczekiwane rezultaty. Dla zachowania efektu warto powtórzyć jeden zabieg raz na rok albo raz na kilka lat.

 

  1. Depilacja laserowa opala skórę

Laser wchodzi w głąb skóry, dlatego nie opala jej, ani nie podrażnia z zewnątrz. Po zabiegu można zauważyć krótkotrwałe zaczerwienienie. Nie jest to jednak opalenizna, a jedynie miejscowe przekrwienie skóry.

Depilacja laserowa Poznań to gwarancja świetnie wykonanego zabiegu oraz fachowego doradztwa. Dzięki naszemu gabinetowi wykonasz bezbolesny zabieg depilacji laserowej, który zapewni gładką skórę na wiele miesięcy, bez boleśnie wrastających włosków i podrażnień. Depilacja laserowa Poznań to pełen profesjonalizm oraz nowoczesny laser, dostosowujący się do grubości skóry.

Cennik zabiegów depilacji laserowej wykonujemy u kobiet oraz u mężczyzn.
Depilacja laserowa
Przed zabiegiem zapraszamy na bezpłatną konsultację.
  Depilacja laserowa light sheer ( górna warga )   cena   99 zł
  Depilacja laserowa light sheer ( broda )
  cena 149 zł
  Depilacja laserowa light sheer ( szyja )   cena 149 zł
  Depilacja laserowa light sheer ( skronie )   cena   89 zł
  Depilacja laserowa light sheer ( baki )
  cena 199 zł
  Depilacja laserowa light sheer ( policzki )
  cena 139 zł
  Depilacja laserowa light sheer ( ramiona )   cena 179 zł
  Depilacja laserowa light sheer ( przedramiona )   cena 239 zł
  Depilacja laserowa light sheer ( dłonie )   cena 149 zł
  Depilacja laserowa light sheer ( pachy )   cena 239 zł
  Depilacja laserowa light sheer ( owłosienie wokół brodawek piersiowych )
   cena 99 zł
  Depilacja laserowa light sheer ( kark )   cena 199 zł
  Depilacja laserowa light sheer ( tors )   cena 379 zł
  Depilacja laserowa light sheer ( brzuch )   cena 199 zł
  Depilacja laserowa light sheer ( plecy )   cena 299 zł
  Depilacja laserowa light sheer ( linia: bikini/pachwin )   cena 299 zł
  Depilacja laserowa light sheer ( bikini głębokie )   cena 499 zł
  Depilacja laserowa light sheer ( pośladki )   cena 199 zł
  Depilacja laserowa light sheer ( uda )   cena 399 zł
  Depilacja laserowa light sheer ( kolana )   cena 99 zł
  Depilacja laserowa light sheer ( łydki )   cena 299 zł

Zobacz też:

Back To Top