skip to Main Content
Salon: 536 536 427 Rejestracja: 602 333 505 Szkolenia: 660 411 411 [email protected]

StylAge

StylAge przełom medycyny estetycznej!

StylAge to francuskie wypełniacze kwasu hialuronowego chętnie wybierane przez lekarzy medycyny estetycznej w 80 krajach na całym świecie, w tym w Polsce.

Dlaczego StylAge?

StylAge to pierwsza linia innowacyjnych żeli jednofazowych zawierających usieciowany kwas hialuronowy z zastosowaniem opatentowanej technologii IPN-Like w połączeniu z naturalnymi przeciwutleniaczami. Są produkowane we Francji przez firmę Vivacy Laboratoires i – ze względu na jakość i wyjątkowe właściwości – odgrywają dziś ważną rolę w medycynie estetycznej na całym świecie. Mają skuteczne potrójne działanie przeciwzmarszczkowe:

  • modelują, dając natychmiastowy efekt (usieciowany kwas hialuronowy)
  • wygładzają (chroniona patentem technologia IPN-Like)
  • mają działanie przeciwutleniające (odporność na stres oksydacyjny skutkuje dłuższym utrzymywaniem się produktu w skórze (9-12 miesięcy).

StylAge

Technologia IPN-Like

Jest to unikalna technologia wzajemnie się przenikających sieci polimerowych, która powoduje, że te francuskie produkty mają większą elastyczność i ułatwiają wypełnianie głębokich zmarszczek lub korekcję w obrębie grubszej skóry. Poza tym mają odpowiednią lepkość, co umożliwia iniekcje żelu do skóry właściwej, zapewniając idealnie naturalny efekt wygładzenia. Technologia ta zapobiega też migracji produktu, a efekt utrzymuje się dłużej.

StylAge

Bezpieczeństwo i skuteczność StylAge

Ciągle można spotkać się z powikłaniami po zabiegach medycyny estetycznej. Pamiętaj, że ryzyko wiąże się głównie z wyborem nieodpowiednich preparatów oraz wykonywaniem zabiegu u niewykwalifikowanego lekarza. Jeśli wybierzesz doświadczonego i odpowiednio przeszkolonego lekarza i będziesz mieć pewność, że stosuje wypełniacze najwyższej jakości, takie jak produkowane we Francji kwasy hialuronowe StylAge, ryzyko to zredukujesz prawie do zera.

StylAge Poznań

StylAge to produkty medyczne, produkowane przez Laboratoires Vivacy we Francji

StylAge to doskonale przebadane pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności. Trwające rok badanie przeprowadzone przez dziesięciu specjalistów (dermatologów, specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej oraz chirurgów plastycznych) z udziałem 96 pacjentów potwierdziło, że produkty StylAge są bardzo dobrze tolerowane przez skórę (obrzęk, zaczerwienienia i krwiaki, które normalnie towarzyszą tego typu iniekcjom, ustępują tu samoistnie przeciętnie w ciągu trzech dni). Zaobserwowano też, że produkt utrzymuje się w tkankach przez okres jednego roku, zapewniając wyjątkowy efekt w postaci naturalnego wygładzenia i doskonałej jakości skóry przez okres trzech miesięcy po iniekcji. Wskaźniki zadowolenia pacjentów i lekarzy były idealnie zbieżne i przez cały okres trwania badania wynosiły 8 na 10 punktów.

StylAge

Warianty z lidokainą

Francuskie preparaty  występują też w wariancie Lidocaine „Special Comfort” – z dodatkiem znieczulającej lidokainy. Spółka Laboratoires Vivacy opracowała recepturę, dzięki której iniekcje są mniej bolesne, co znacznie podnosi komfort pacjenta podczas zabiegu. Jego skuteczność jest taka sama, jak preparatów StylAge niezawierających lidokainy.

StylAge

Gama StylAge polecana jest przez lekarzy na całym świecie do:

  • korekcji pierwszych zmarszczek,
  • korekcji średniogłębokich i głębokich bruzd,
  • korekcji linii marionetki,
  • korekcji doliny łez oraz cieni pod oczami

StylAge Poznań

Przykładowa cena zabiegu StylAge

Kwas hialuronowy 1ml/1amp.  1000 – 1200 zł

Zobacz też:

Back To Top