skip to Main Content
Salon: 536 536 427 Rejestracja: 602 333 505 Szkolenia: 660 411 411 [email protected]
Igły do makijażu permanentnego

Igła Modułowa

Igły do makijażu permanentnego, które posiadamy w ofercie są to produkty najwyższej światowej jakości.

Jeśli jesteś profesjonalną linergistką to bardzo dobrze wiesz jak ważny jest wybór jak najlepszej igły do makijażu permanentnego.

Wybranie dobrej igły spowoduje, że będziesz mogła bardzo precyzyjnie wykonać zabieg makijażu permanentnego.
Dobra igła do makijażu permanentnego to również ograniczenie bólu dla Twojej Klientki, więc na pewno nie jest to element na którym warto oszczędzać!

Chyba nie zależy Ci, aby wśród swoich Klientek mieć renomę tzw. „rzeźniczki”?

Igły do makijażu permanentnego modułowe wyprodukowane w Niemczech, a nie jak większość zamienników w Chinach. 

Są one wykonywane przy użyciu technologii laserowej. Ten wyjątkowy system igieł ze stali chirurgicznej, gwarantuje bezpieczeństwo pracy podczas wykonywania zabiegów makijażu permanentnego.

Z czego są zrobione igły do makijażu permanentnego?

Istnieją dwa materiały, z których produkowane są konfiguracje igieł. Są to stal nierdzewna i zwykła stal.

Stal zwykła: Typowe stalowe igły mogą w niektórych przypadkach być ostrzejsze niż te ze stali nierdzewnej

Stal nierdzewna: Stal nierdzewna nie rdzewieje i nie magnesuje się. Ostrza te są dziś częściej używane przez większość artystów i mają jedną zaletę – przechowywanie nie jest tak wymagające jak zwykłe stalowe igły.

Igły do makijażu permanentnego i ich konfiguracje

Okrągłe wkładki: igły, które zaczynają się od jednej szpilki  do dowolnej liczby szpilek w okrągłej konfiguracji z długiej zwężającej się igły, nazywane są okrągłymi wkładkami.Okrągłe shadery: Igły rozpoczynające się zwykle od trzech szpilek do dowolnej liczby w okrągłej konfiguracji wykonanej z krótkiej zwężającej się igły są nazywane okrągłymi shaderami.

Płaskie shadery: igły zaczynające się od dwóch igieł, zwykle do siedmiu, skonfigurowane obok siebie w płaskim rzędzie nazywane są płaskimi shaderami.

Igły do makijażu permanentnego są zapakowane jest w sterylne opakowania. Nasze Igły do makijażu permanentnego zapewniają perfekcyjne wprowadzenie barwnika w skórę, a tym samym najwyższy komfort i higienę pracy.
Aretowanie (mocowanie) igły w rączce z zaciskiem umożliwia bardzo wygodne użytkowanie.

Igły do makijażu permanentnego modułowe 

są zabezpieczone podczas pigmentowania. Specjalistyczne mocowanie nie pozwala na poluzowanie się igły, co umożliwia precyzyjny rysunek oraz zapobiega powstawaniu podrażnienia.
Moduły do makijażu permanentnego (tzw. cartridge) 
zapewniają dużą wygodę podczas procesu wykonywania zabiegu makijażu permanentnego. Dają one doskonałe efekty pracy przy dużych powierzchniach: kamuflażu czy też retuszu blizn. 

Zobacz też:

Back To Top