skip to Main Content
Salon: 536 536 427 Rejestracja: 602 333 505 Szkolenia: 660 411 411 [email protected]
Depilacja Laserowa Poznań

Depilacja laserowa Poznań

Depilacja laserowa Poznań

Depilacja laserowa PoznańDepilacja laserowa Poznań  to świetny sposób na gładką skórę oraz brak wrastających włosków. Oparta jest ona na nowoczesnej technologii. Laser dociera w głąb skóry, dzięki czemu niszczona jest melanina zawarta we włoskach. Dzięki temu zabiegowi będziemy mogły cieszyć się gładką skórą na dłużej. Zabieg depilacji laserowej jest bezbolesny i ma niewiele przeciwwskazań. Wystarczy jedynie kilka sesji, by pozbyć się praktycznie 90% włosów! To ogromna oszczędność czasu. Jeśli więc interesuje Cię depilacja laserowa Poznań, to zapoznaj się z przeciwwskazaniami i umów się na darmową konsultację.

Przeciwwskazania do zabiegu depilacji laserowej Poznań

Z depilacji laserowej nie mogą korzystać Panie, które mają bardzo wrażliwą skórę i są uczulone na promienie UV. Niewskazane jest także korzystanie z depilacji laserowej po opalaniu. Najlepiej więc na ten zabieg wybrać się jesienią albo wczesną wiosną. Wykluczone jest również przeprowadzanie zabiegu w momencie, kiedy skóra jest wyraźnie podrażniona, ma rany albo uczulenie. Depilacja laserowa Poznań jest przeprowadzana w profesjonalny sposób, dlatego kosmetyczka przed przystąpieniem do zabiegu zapyta, czy klientka nie zażywa leków fotouczulających. Należą do nich m.in. leki hormonalne – hormonalna antykoncepcja. Z zabiegu depilacji laserowej nie wolno również korzystać będąc w ciąży albo karmiąc piersią.

Ile trwa zabieg depilacji laserowej ciała?

Zabieg trwa około 30 do 40 minut. Przed zabiegiem należy wygolić miejsca zabiegowe. Skóra musi być oczyszczona oraz sucha. Do skóry przykłada się głowicę, która w krótkich odstępach czasu naświetla skórę promieniami lasera, które niszczą zawartą we włosach melaninę, a przy okazji osłabiają cebulki włosków.

Czego się spodziewać po depilacji laserowej Poznań?

Skóra po zabiegu może być lekko zaczerwieniona. Nie poleca się korzystania z sauny ani z basenu w trakcie serii zabiegów. Skórę można natłuszczać za pomocą kosmetyków, które poleciła nam kosmetyczka.

Dla kogo polecana jest depilacja laserowa?

Depilacja laserowa Poznań polecana jest zwłaszcza Paniom, które po goleniu za pomocą maszynki skarżą się na wrastające włoski, mają jasną karnację, a bardzo ciemny zarost. W takim wypadku depilacja laserowa Poznań da prawie 100% rezultaty i zniweluje włosy. Depilacja laserowa Poznań w przeciwieństwie do depilacji woskiem nie musi być powtarzana często. Nie powoduje również podrażnień skóry, jak dzieje się po użyciu kremów do depilacji. To ogromna oszczędność na kosmetykach do depilacji, a przede wszystkim ogromny komfort dla nas. W końcu będziemy mogły włożyć ulubione bikini bez zakrywania wstydliwych włosków i nieestetycznych krostek!

Jak często powtarzać depilację laserową?

Zabieg dla lepszego i dłuższego efektu należy ponawiać co roku, by włosy nie odrastały. Wystarczy jeden zabieg przypominający.

Mity na temat depilacji laserowej

 

Na temat depilacji laserowej powstało wiele mitów, które skutecznie zniechęcają do skorzystania z tego rodzaju zabiegu.

  1. Depilacja laserowa jest bolesna

Depilacja laserowa Poznań nie jest bolesna i nie ma nic wspólnego z depilacją woskiem. Do skóry jest przykładana specjalna głowica, która emituje światło lasera w głąb skóry. Można odczuć jedynie lekkie mrowienie i ciepło.

  1. Depilację laserową trzeba wciąż powtarzać

Depilacja laserowa nie musi być powtarzana cyklicznie. Światło lasera skutecznie niweluje melaninę z włosów, dlatego wystarczy jedynie kilka zabiegów, by dały one oczekiwane rezultaty. Dla zachowania efektu warto powtórzyć jeden zabieg raz na rok albo raz na kilka lat.

 

  1. Depilacja laserowa opala skórę

Laser wchodzi w głąb skóry, dlatego nie opala jej, ani nie podrażnia z zewnątrz. Po zabiegu można zauważyć krótkotrwałe zaczerwienienie. Nie jest to jednak opalenizna, a jedynie miejscowe przekrwienie skóry.

Depilacja laserowa Poznań to gwarancja świetnie wykonanego zabiegu oraz fachowego doradztwa. Dzięki naszemu gabinetowi wykonasz bezbolesny zabieg depilacji laserowej, który zapewni gładką skórę na wiele miesięcy, bez boleśnie wrastających włosków i podrażnień. Depilacja laserowa Poznań to pełen profesjonalizm oraz nowoczesny laser, dostosowujący się do grubości skóry.

Back To Top