skip to Main Content
Salon: 536 536 427 Rejestracja: 602 333 505 Szkolenia: 660 411 411 [email protected]

Instytut Zdrowia i Urody ESTHETIQUE Alicja Modrzyk

Instytut powstał 1 marca 2003 roku. W trakcie 15 lat swojego działania zyskaliśmy grono ponad 5000 zadowolonych Klientek z Polski oraz zagranicy. Posiadamy najlepszy sprzęt do wykonywania makijażu permanentnego, depilacji laserowej oraz mikrodermabrazji.

Nasza firma stale się rozwija, zmienia i poznawane są nowe techniki i technologie. Bez przerwy pracujemy nad udoskonalaniem naszych umiejętności, podążamy za trendami i nowinkami makijażu permanentnego. Przez cały rok organizujemy kursy i szkolenia w różnych lokalizacjach. Wszystko po to aby spełnić oczekiwania naszych Klientek.

Alicja Modrzyk – Właścicielka

Alicja ModrzykKosmetolog, pedagog,  lingeristka z długoletnim doświadczeniem zawodowym ukończyła Międzynarodową Szkołę Makijażu Permanentnego w Niemczech.    W trakcie jednego roku wykonuje kilkaset zabiegów dla Klientów z całego świata.

Alicja Modrzyk posiada międzynarodową licencję na wykonywanie zabiegów makijażu permanentnego oraz ukończone studia  pedagogiczne  do przeprowadzania szkoleń i kursów kosmetologicznych.

Nasze programy szkoleniowe prowadzone są indywidualnie, z wielkim zaangażowaniem, należytą dbałością i uwagą nastawioną na zdobycie jak największej wiedzy i umiejętności przez kursantkę. Został poddany certyfikacji, co daje gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług.

Back To Top