skip to Main Content
Salon: 536 536 427 Rejestracja: 602 333 505 Szkolenia: 660 411 411 [email protected]
Co To Jest Makijaż Permanentny ?

Co to jest makijaż permanentny ?

Makijaż permanentny w pigułce.

Makijaż permanentny to szybko rosnąca gałąź branży Beauty. Nasz instytut w pogoni za nowinkami technologicznymi i kosmetycznymi bez przerwy się szkoli. Zdobywamy niezbędną wiedzę, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientek. Makijaż Permanentny to nasza specjalność.

 

Dla kogo jest Makijaż Permanentny Poznań?

Makijaż PermanentnyJeśli masz rzadkie, jasne brwi lub Twoje usta są wąskie i blade Makijaż Permanentny jest właśnie dla Ciebie.  Dzięki tej technice możesz porzucić pomadki i eyelinery. Pożegnaj kredki do oczu i ust na dobre lata. Jest to idealne rozwiązanie dla kobiet, które tracą zbyt dużo czasu na perfekcyjny makijaż lub dla kobiet, które po prostu nie lubią się malować. 

Zanim jednak wybierzemy się do gabinetu sprawdźmy uważnie referencje naszego artysty. Sprawdź referencje poprzednich Klientek. Obejrzyj zdjęcia przed i po. Aby uniknąć infekcji i zapewnić sobie profesjonalne rezultaty, ważne jest, aby współpracować z licencjonowanym kosmetologiem, najlepiej z polecenia.

 

Czego się spodziewać idąc do gabinetu makijażu permanentnego?

Makijaż Permanentny to tak naprawdę tatuaż. Osoba wykonująca makijaż permanentny używa igły, która penetruje skórę i uwalnia pigment. Przed przystąpieniem do makijażu permanentnego, zostanie wykonany test skórny na skórze, aby sprawdzić, czy masz reakcję alergiczną na pigment, który zostanie użyty.

Następnie wybiera się kolor, w oparciu o porady i sugestie kosmetologa. Następnie używając jałowego chirurgicznego długopisu obrysowuje się obszar do wytatuowania, a następnie nakłada się znieczulający żel na skórę.

Za pomocą wydrążonej, wibrującej igły nanosi się pigment na wierzchnią warstwę skóry. Za każdym razem, gdy igła wnika w skórę, kropla pigmentu jest uwalniana pod skórę. Odczuwane jest jako lekkie ukłucie.

Początkowo kolor będzie prawdopodobnie ciemny i błyszczący, a otaczająca tkanka będzie spuchnięta i zaczerwieniona. Jest to tylko kilkudniowy efekt, który z każdym dniem będzie ustępował.  Możesz użyć zimnego kompresu, aby zmniejszyć obrzęk i maść antybiotyczną, aby zapobiec infekcji. Ścisłe unikanie słońca i stosowanie filtrów przeciwsłonecznych, które blokują całe widmo A i B światła ultrafioletowego przez kilka tygodni, jest bardzo ważne, aby zapobiegać pozapalnym zmianom barwy. Powikłania są rzadkie, ale mogą obejmować infekcje lub reakcje alergiczne na barwnik tatuażu.

Pełne czerwone usta, idealnie ukształtowane brwi i czarująca kreska eyelinera. Makijaż permanentny to obietnica trwałego, świeżego makijażu, w którym możesz pracować przez cały dzień, chodzić na siłownię, tańczyć całą noc i obudzić się rano z makijażem na miejscu.

Back To Top